Duyar Academy Söyleşi Serisi Başlıyor!
– COVID-19 Sonrası Mekanik Tesisatın Geleceği –

Katılım İçin Formu Doldurunuz (Katılım formu dolduran katılımcılarımıza YouTube linki mail ve sms ile gönderilecektir.)
Söyleş sonrası “YouTube Canlı Sohbet“ten sorularınızı sorabilirsiniz…

 
 
 
 
 

Cevat TANRIÖVER Kimdir?

1973 yılında İTÜ makina fakültesinden mezun olan Cevat Tanrıöver, 1971 yılında Termas A.Ş. şirketinde başladığı kariyer yolculuğunda proje mühendisliğinden yönetim kurulu üyeliğine kadar bir çok bölümde görev aldı. 1979 yılından itibaren kurmuş olduğu Tanrıöver Mühendislik firmasının yöneticiliğini yapan duayen projeci sektörün en tecrübeli isimleri arasında yerini almaktadır.

Ahmet AKÇAKAYA Kimdir?

1982 yılında İstanbul’da doğdu. Makina mühendisliği lisans ve yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde 2005 ve 2009 yıllarında tamamladı. Bakırköy İlçe Temsilciliği 28 ve 29. Dönem Yürütme Kurulu Üyeliği, 30, 31 ve 32. Dönem Şube Yönetim Kurulu Üyeliği ve 33. Dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği görevlerinde bulundu. Oda’nı çeşitli komisyonlarında görev almıştır. Proje yönetimi ve mekanik tesisat proje alanında faaliyet gösteren bir firmada çalışmaktadır.

Semih ÇALAPKULU Kimdir?

2001 yılında, Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümü mezun olup, Makina Mühendisi lisans programını tamamlamıştır. Evli, Dilara ve Furkan isimli iki dünya tatlısı çocuğu var. Meslek hayatına sırasıyla; Aydın Grup, Ciner Grup ve 2006 yılından itibaren Kuzu Grup’ta Mekanik Grup Şefi olarak, çalışma hayatına devam etmektedir.

Kuzu Grup, 1943’ten bu yana 500’ün üzerinde projeye imza atarak, 100.000’den fazla konut, hastane, okul, avm, arıtma tesisleri vs. teslim etmiştir. 2006 yılından itibaren, 15 yıllık Kuzu Grubundaki çalışma hayatında; İnşaat sektöründe, toplamda 12.000 adet konutta, okul, otel, avm ve hastane işlerinin bulunduğu 15 adet ayrı projenin farklı zaman dilimlerinde yer alma şansı almıştır. Güncel olarak devam ettiğim projesi ise; SeaPearl Ataköy projesi dört etap olup: 1. ve 2. Etabı Ultra Lüks Konut, 3.etap Otel, 4. Etabını ise Hastane oluşmaktadır. Mekanik tesisatta, global anlamda bu projelerle, uluslararası standartlar konusunda ciddi anlamda tecrübesine katkı sağlamıştır.