Duyar Akademi Nedir?

Eğitime Duyar'lıyız!

Duyar Akademi, Duyar'ın çalışan ve paydaş ekosistemine kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi yaşatan akademik platformdur.

2010 yılında temelleri atılan Duyar Akademi, Türkiye'nin lider HVAC & Yangın Korunum Sistemleri üreticisi Duyar'ın kurumsal hafızasını oluşturarak sürdürülebilir fayda üretmeyi, çalışanlarına, bayilerine, mekanik ve proje firmalarına bugünün işini daha iyi yapmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

Eğitimde Duyar'lı

Duyar Vana’nın dokunduğu herkesin hayatına en uygun ve yenilikçi öğrenme-gelişim metotlarını kullanarak anlam katmaya çalışan Duyar Akademi, sunduğu tüm ortam ve olanaklarla zamandan, mekândan bağımsız keyif dolu bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Eğitimde Öncü

Duyar Akademi, Duyar Vana’nın değer zincirine şirket hedefleri ışığında tasarlanmış teknik ve davranışsal eğitim çözümleri sunma hedefi ile yola çıkan, onlara eşsiz ve kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi yaşatmayı hedefleyen gelişim üssüdür.

Eğitim'de Yenilikçi

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Duyar Vana’nın kurumsal hafızasını oluşturup disipline ederek bundan sürdürülebilir fayda üretmeyi, tüm çalışanlarının ve paydaşlarının bugünün işini daha iyi yapmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamayı hedeflemektedir.